خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر


خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر

یکی از جدیدترین و بی نظیرترین خودروهای شرکت خودروسازی مک لارن مدل Spider 650s می باشد که در ادامه تصاویر و خواندنی های جذابی را مشاهده می کنید.

آخرین محصول این شرکت انگلیسی، مدل 650S Spider بوده که ظاهرا این کمپانی روند نام گذاری خودروهای ایتالیایی را پیش گرفته است و برای همین منظور نام spider را برای محصولات خویش بر گزیده است، که البته پیش تر این نام را برای محصولاتی چون مازراتی ، لامبورگینی و فراری مشاهده داشته ایم که این برندهای مطرح هم این نام را برای خودروهای کروک خویش استفاده می نموده اند به نحوی که اگر این نام در ادامه نام یک خودرو شنیده میگردید، بی شک آن محصول بدون سقف به بازار ارائه می گردیده است.
 

خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر - تصویر 2


این خودرو دارای شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت معادل 3 ثانیه بوده (زمانی این اعداد تنها در اختیار تعداد انگشت شماری از خودروها بوده است، اما امروزه حتی خودروهای اسپرت شهری نیز به این عدد به راحتی دست پیدا می نمایند) و همچنین حداکثر سرعتی معادل 329 کیلومتر بر ساعت در اختیار راننده خویش قرا می دهد.
 

خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر - تصویر 3

خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر - تصویر 4

 

شاسی این محصول کاملا رویایی و زیبا از جنس مونو سل فیبر کربن بوده و دارای ساختاری لانه زنبوری می باشد که در عین سادگی و سبکی دارای قدرت بسیار مناسب و استحکام بالایی می باشد. در نهایت وزن این محصول به همراه سیستم جدید برای سقف آن دارای 1370 کیلوگرم بوده و تنها با سیستم باز کننده سقف 40 کیلوگرم نسبت به مدل کوپه سنگین تر گردیده است.
 

خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر - تصویر 5

 

سقف این خودرو در کتر از 17 ثانیه قابلیت باز و بسته شدن داشته و شما می توانید این مهم را در ترافیک شهری و با سرعت کمتر از 30 کیلومتر بر ساعت هم به انجام برسانید.

خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر - تصویر 6

در نهایت این مدل به همراه ترمزهای سرامیک کربن، سیستم صوتی و ناوبری پیشرفته و حرفه ای که کمک بسیار خوبی برای راننده می باشد به همراه رادیویی ماهواره ای که شما بتوانید برنامه محبوب خویش را در هر کجا که باشید بشنوید و همچنین سیستم اتصال به اینترنت که راهنمایی بسیار خوبی نیز برای شما می باشد، ارائه می شود و همچنین برخی از تزئینات لوکس و زیبایی که برای این محصول در نظر گرفته شده است.

خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر - تصویر 7

خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر - تصویر 8

 

منبع : car.ir - / ک

برچسب ها : خودرو

خودرو بی نظیر مک لارن 650S Spider + تصاویر - تصویر 9
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه